O firmie

       Biuro "OPEN" NIERUCHOMOŚCI, jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku nieruchomości od dziesięciu lat. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by służyć im coraz lepiej i móc wprowadzać nowe rozwiązania. Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego opinie są dla nas bardzo ważne. Naszym celem jest bezpieczeństwo transakcji i zadowolenie Klienta korzystającego z naszych usług. Aby go osiągnąć nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Jako profesjonaliści wiemy, że zaufanie klienta można zdobyć jedynie oferując usługi spełniające ich oczekiwania. Zapewniamy pełną obsługę prawną potrzebną do sprawnego i prawidłowego przeprowadzenia transakcji.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich niezbędnych czynności, a co się z tym wiąże, rzetelną i szybką obsługę oraz satysfakcję z zawieranych transakcji. Oferujemy szeroką bazę mieszkań, domów i działek z terenu Śląska. Prezentujemy lokale i nieruchomości uczestnicząc razem z Państwem w oględzinach obiektów.

Zgodnie z wymogami Ustawy o gospodarce nieruchomościami regulującej zasady działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oprócz licencji zawodowej nr 6378 nadanej przez Ministra Budownictwa, posiadamy również ubezpieczenie zawodowe od odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami!!!

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami!!!

Kontakt

"OPEN" Nieruchomości
ul. 3 Maja 72 M
41-408 Mysłowice

Klaudia Birlet
Tel: 792-661-521
e-mail:
biuro@open-nieruchomosci.pl


Reklama

notus

"Współpracujemy z instytucjami finansowymi, DZIĘKI KTÓRYM OFERUJEMY BEZPŁATNĄ pomoc przy uzyskaniu kredytu"